ما برای ارائه رهبران ارشد بسیار فراتر از تحقیقات برجسته فناوری خود توسعه یافته ایم

مطالب ویژه

تماس با ما

راه حل های استثنایی حقوقی برای مشاغل مشاوره رایگان درباره ما در صورت دریافت نتیجه هزینه پرداخت کنید مشاوره رایگان درباره ما فرم خدمات شخصی وکلای باتجربه مشاوره رایگان درباره ما

شرکت حقوقی معتمد

قابل اعتماد بودن یعنی ایجاد امکاناتی برای روابط پایدار ، با دوستان ، همکاران یا شرکت ها. نه فقط برای یک معامله ، بلکه برای سالها. دقیقاً به همین دلیل است که قابل اعتماد بودن مهم است.

تخصص عمیق

بیش از 10 سال فعالیت در زمینه های حقوقی و قضایی توانسته ایم تجربه ای طولانی در رسیدگی به انواع پرونده ها با درجه دادرسی و استفاده از یک تیم متشکل از وکلا با تجربه و کارآمد داشته باشیم.

هزینه منطقی

هزینه منطقی به معنای کم بودن هزینه یا هزینه زیاد نیست و در عین حال بر تعادل عملکرد تیم تأثیر نمی گذارد ، ما همیشه تعادل بین هزینه و تلاش را در مواردی در نظر می گیریم.

درباره ما

اراکس کانت عنوان یکی از بزرگترین موسسات حقوقی ارمنستان مشهور است

دفتر اروکس کانت  خدمات هشدارهای حقوقی را از طرف مشتریان شرکتی و شخصی ارائه می دهد. هشدار حقوقی برای رسیدگی به نقض تعهدات قانونی یا قراردادی و هشدار دادن به پاسخ دهندگان قبل از اقدام قانونی علیه آنها در صورت نقض تعهدات قانونی یا قراردادی تنظیم شده است.

سرویس هشدار به مخاطب هشدار می دهد تا پرونده نقض را حل و یا حل کند و به مشتری کمک کند تا از دادرسی پر هزینه در مقایسه با اخطار قانونی هزینه های کم جلوگیری کند

.

کار اخیر

مطالعات موردی مشتری

جدید در راه نیست. اکنون آن را اعمال می کنیم. ببینید که چگونه ما در هر صنعت ، در هر کشور ، هر روز و با مشتری های خود زندگی جدید را زنده می کنیم.

0 +
وکلای واجد شرایط
0
مشتریان معتمد
0 +
موارد موفق
0 %
مشتریان راضی

مشتریان

آنچه مشتریان ما می گویند

جوایز و تقدیرنامه ما

مزایا

از خدمات با کیفیت اول ما لذت ببرید

ما در دفتر شرکت حقوقی آروکس کانت از نظر موفقیت زیاد در پرونده ها ، به ویژه پرونده های کیفری ، به دلیل تجربه زیادی که در پیش نمایش اسناد به صورت دقیق و دقیق داریم ، همچنین موارد شخصی ، تجاری و کارگری میزان موفقیت نزدیک به 90٪ است

پرونده های جنائی

80

موارد کار

95

موارد تجاری

85

در تماس باشید

بیایید در مورد نیازهای شما صحبت کنیم

برای دیدن اینکه آیا آروکس کانت شریک مناسبی برای تجارت شما است ، یک مشاوره 30 دقیقه ای رایگان درخواست کنید

آروکس کانت برای کمک به بیشترین استفاده از افراد خود با مشاغل شما همکاری می کند

تماس با ما

© تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.